Choď na obsah Choď na menu
 


2.ROČNÍK BŘECLAVSKÉHO PIVNÉHO MINIFESTIVALU

22. 6. 2013

 

2.ROČNÍK

BŘECLAVSKÉHO PIVNÉHO MINIFESTIVALU

 

1.jpg

 

V sobotu 22. júna 2013 sme sa s našim pivečkom na základe pozvania PhDr. Milana Blažeka z breclavskej radnice s radosťou zúčastnili druhého ročníka breclavského pivného minifestivalu, ktorého sa okrem nás zúčastnilo ďalších 26 malých a ešte menších pivovárkov z Čiech, Moravy a Slovenska v duchu hesla "kvalita nad kvantitu!" ;-)

 

2.jpg

  

Krásny areál Pod zámkom sa v horúcom popoludní začal postupne zapľňať davom ľudí, ktorí boli ochotní kvôli poctivému dobrému pivu prísť zblízka i zďaleka. Súčasťou celého festivalu bol aj bohatý hudobný program, atrakcie pre deti, stánky s občerstvením a nealkoholickými nápojmi, ale hlavnú úlohu hralo celý deň pivo.

 

3.jpg

 

Radi sme ochutnali pivá našich "starých" priateľov (zo Senice, Petrova, Prieval, Trnavy), ale aj nových známych (z Dolných Bojanovíc, Mikulova, Sentíc, Dalešíc,…). Všetci  sme boli spokojní s organizáciou tejto pivnej prehliadky na veľmi dobrej úrovni, čo sme si aj "plnými dúškami" užívali až do večerného dažďa, pred ktorým sme sa schovávali dokonca akcie v stánkoch s pípami.

  

4.jpg

 

V Breclave sme sa cítili naozaj fajn, takže v prípade pozvania sa radi zúčastníme aj tretieho ročníka tohto pivného festivalu.

 

https://picasaweb.google.com/113553111162023633526/BreclavskyFestivalMinipivovaru2013?authkey=Gv1sRgCJio_rX2mID1OA