Choď na obsah Choď na menu
 


Štramák FEST 2013

7. 9. 2013

 

Štramák FEST 2013

 

2-stramaci.jpg

 

Ani pozvanie (už!) na tretí pivný festival v roku 2013 sme nemohli odmietnuť, naviac keď toto pozvanie bolo od našich "krstniatok", kamošov Riškovcov, senických to štramákov!

 

3-festival.jpg

 

A tak sme sa v slnečnú sobotu 7. septembra vybrali s našim pivkom a hudobnými nástrojmi na Kunovskú priehradu pri Senici, kam spolu s nami v ten deň prišlo ďalších takmer tri tisíc vyznávačov obľúbeného nápoja.

  

4-stramak.jpg

  

Štramák tu zorganizoval prvý ročník Štramák FESTu s podtitulom Senické pivné slávnosti. Oslavovalo a ochutnávalo sa už od jednej hodiny popoludní.

 

5-stanok.jpg

 

Na parkovisku Kunovskej priehrady bolo rozložených osem minipivovarov z celého Slovenska (Kastelán, Urpiner, Sandorf, Vintoperk, Kaltenecker, Štramák, Stupavar, Lingišpír) a každý ponúkal to najlepšie čo uvaril. V každom jednom stánku boli minimálne tri pípy, pričom v tom našom sa čapoval Vintoperk plzeňského, britského a belgického typu. 

 

6-koncert.jpg

 

Na pódiu sa až do polnoci striedali rôzne hudobné žánre. Od ľudových piesní, cez rockové  kapely až po cimbalovku (Záhorácka heligónka, The Brothers, Modul, cimbalovka Skaličan, Zydeco „B“ band, BEŠTIÁLNA RADOSŤ, Kabát revival, Team revival). S ubiehajúcimi hodinami sa priamo úmerne zvyšovala návštevnosť a míňalo pivo v sudoch. Opäť sa raz potvrdilo, že pitie, hry a zábava je kombinácia, ktorá robí takéto festivaly nezabudnuteľnými.

 

7-druzba.jpg

 

Riškovci usporiadali vlani prvý pivný festival v amfiteátri v Senici. Teraz sa ukázalo, že Kunovská priehrada bola dobrá voľba a veríme, že senické pivné slávnosti budú v Senici tradíciou, pretože mimoriadne spokojní boli nielen návštevníci, ale aj čapujúci a účinkujúci.

 

Perfektná, vydarená akcia Štramáci (palec hore) a "NETREBA SA BÁŤ A HLAVNE SA S TÝM NEJEBAŤ!!! :-)))

 

 

http://www.tvregion.tv/sk/archiv/movie/stramacky-stramak-fest

 

 

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151819316890862.1073741859.164396230861&type=3

 

 

 

 

8-plagat.jpg