Choď na obsah Choď na menu
 


Stupava PIVO FEST 2015

7. 6. 2015

 

Stupava PIVO FEST 2015

 

0.jpg

 

V slnečnú sobotu 6. júna 2015 sa náš remeselný minipivovar Vintoperk zúčastnil druhého ročníka pivného festivalu v peknom Kaštielskom parku v Stupave, ktorého organizátorom aj tento rok boli Mestské kultúrne a informačné centrum v Stupave a pivovar Stupavar.

 

1.jpg

 

Na festivale sa okrem slovenských pivovarov svojim pivom prezentovalo aj zopár zahraničných, takže výber bol skutočne veľký:

 

Wywar z Holíča, Buntavar zo Svitu, Richtár Jakub BA, Štramák ze Senice, Patrónsky pivovar BA, Kaltenecker z Rožňavy, JAMA z Čiernej Vody, Sandorf z Prieval, Starosloviensky pivovar BA, Liptovär z Liptovského Mikuláša, Kastelán z Oravského podzámku, Urpiner z Banskej Bystrice, Vintoperk Skalica, Mauacký Muadek z Malacek, Lingišpír ze Senice, Hellstork, Padre Craft Brews, Unorthodox Brewing, Ikkona Brewery, Clock Potštejn a pivovar Mazák, To Øl, Mikkeler, Bevog, Brouwerij de Molen a Stupavar zo Stupavy.

 

2.jpg

 

Spolu s bohatým pivným a gastronomickým programom bol bohatý aj ten hudobný, keďže na pódiu sa postupne vystriedali kapelky Zóna A, Friday Whiskey, Rockefellas, Last of Us, Aces, Kaktus a naviac rodiny s deťmi sa po celý deň mohli, buď člnkovať na jazierku, alebo sa s nimi hrať v detskej zóne.

 

3.jpg

 

Atmosféra podujatia v Stupave bola vynikajúca, takže organizátorom ďakujeme za pozvanie a zároveň im želáme ešte veľa takýchto vydarených ročníkov pivného festu.

 

4.jpg

 

 

FOTO:

https://picasaweb.google.com/113553111162023633526/StupavaPIVOFEST2015?authkey=Gv1sRgCKSurpPw8aDaQQ