Choď na obsah Choď na menu
 


Zajdi si na VINTOPERK 13.9.2013

13. 9. 2013

 

Zajdi si na VINTOPERK 13.9.2013

 

1.jpg

 

Nakoľko sme už popredu vedeli, že tento rok pre našu tretiu akciu "Zajdi si na VINTOPERK" nebudeme mať k dispozícii celú terasu nad našim pivovárkom (pretože väčšiu časť si na skalické dni rezervovala nová reštaurácia nad nami), tak sme aj rozmýšlali, či sa do jej organizácie máme vôbec púšťať.

 

2.jpg

 

Väčšina návštevníkov z prvých dvoch ročníkov sa však "na Vintoperk" opäť tešila a tak vlastne ich záujem rozhodol za nás, ani sme sa nenazdali a už sme aj stavali pódium. To sme stavali celú prvú septembrovú nedeľu spolu s chalanmi zo spoluúčinkujúcich kapiel NÚDZOVÝ ÚNIK a S-BLOK tradične pri permanentne narazenom pivnom súdku. Deň pred akciou sme ešte navarili hrnčisko výborného gulášu, stočili posledné pivá, takže takmer všetko bolo nachystané ako vždy.

 

3.jpg

 

Prvý raz sme sa rozhodli sobotu vymeniť za piatok, naviac piatok trinásteho, pričom práve tento Bohužiaľ nezostal nič dlžný svojej povesti. Už od rána pršalo a my sme celý deň s napätím sledovali predpoveď počasia, podľa ktorej by už navečer malo prestať. Pršať však vôbec neprestalo a lialo počas celého večera.

 

4.jpg

  

Chvíľu sme aj čakali, či náhodou neprestane (najmä kvôli zapojeniu hudobnej aparatúry), no postupne začali prichádzať prví priaznivci poctivého piva a tak sme začali s prípravami dážď-nedážď. Narazili sme pivo, poutierali stoly, rozprestreli obrusy, "slnečníky", pokúšali sa povylepovať "výzdobu", ktorej životnosť v týchto podmienkach však nebola takmer ani hodinová. S pribúdajúcim časom pribúdalo aj smädných a zabavychtivých návštevníkov, no akoby tej nepriazne nestačilo, tak naviac bol problém s prívodom elektriny na pódium. Šikovní kolegovia si napokon s týmto problémom poradili a tak pred ôsmou večer mohla začať "hoblovať" prvá kapela NÚDZOVÝ ÚNIK, po nich S-BLOK a pred jedenástou prišiel rad aj na BEŠTIÁLNU RADOSŤ.

  

5.jpg

  

Aj napriek nepriazni počasia, na naše prekvapenie aj tento rok podujatie prilákalo veľa ľudí zabávajúcich sa pri hudbe, guláši a pivečku do druhej v noci. Taký "pozitívny ohlas" na naše pivko nás zaskočil až natoľko, že už okolo polnoci zasyčal posledný sud. Bolo to spôsebené zrejmä aj tým, že víkend predtým sa nám celkom slušne "darilo" na ŠTRAMÁK feste v Senici a tak si aspoň po polnoci prišli na svoje s pivom aj priatelia zo susednej reštaurácie ;-)

 

6.jpg

 

Opäť pekne a srdečne ďakujeme všetkým, ktorí sa s nami spolupodieľali na organizácii tohto podujatia a najmä všetkým, ktorí si aj v tento upršaný piatok zašli na Vintoperk a už sa na Vás tešíme aj o rok!

 

7.jpg

 

 

 

FOTEČKY: 

 

https://picasaweb.google.com/112778286064256010440/ZajdiSiNaVINTOPERK1392013?authkey=Gv1sRgCMmf5cHD_960NQ

 

 

VIDEJKA:

  

NÚDZOVÝ ÚNIK

http://www.youtube.com/watch?v=7_dlkss28vE

 

S-BLOK

http://www.youtube.com/watch?v=5eiKSopuAmI&feature=youtu.be

 

BEŠTIÁLNA RADOSŤ

http://www.youtube.com/watch?v=srXEj-eydog&feature=youtu.be